Tynk japoński /tapeta bawełniana/

Chielibyście Państwo mieć w swoim mieszkaniu w pełni ekologiczne pokrycia ścian? Otóż wyobraźcie sobie piękną, delikatną i naturalnie ciepłą fakturę w 100% wykonaną z bawełny. Taka faktura, w ciepłych pastelowych kolorach, jest możliwa przy użyciu bawełnianych tapet POLDECOR. Tynki POLDECOR charakteryzują się niebywałym pięknem i cechami, które nie posiadają inne farby czy tynki.
Tapety płynne /bawełniane/ zwane również tynkiem japońskim wywodzą się z Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie już przeszło 300 lat temu je wymyślono i były używane. U nas w Polsce są nadal mało znane. Tapety płynne są nowoczesną ale i zarazem egzotyczną alternatywą dla popularnych farb, tapet i zimnych tynków ozdobnych.
Tapety bawełniane /płynne/ składają się w 100% z naturalnych produktów. Podstawowym składnikiem jest bawełna, celuloza, mika, brokaty i kleje roślinne. Aby uzyskać ciekawy efekt miesza się te produkty w różnych proporcjach wraz z atrakcyjnymi dodatkami kolorystycznymi. Wszystkie składniki są nietoksyczne, a produkt posiada atest PZH dopuszczający do zastosowań w pomieszczeniach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Mają klasę niepalności "B".

ZALETY TYNKÓW JAPOŃSKICH

  1. regulują wilgotność pomieszczeń
  2. poprawiają akustykę
  3. pokrywają nierówności ścian
  4. zabezpieczają ściany przed dalszym pękaniem
  5. są antystatyczne i nie przyciągają kurzu
  6. są łatwe w nakładaniu
  7. łatwe w naprawie i przy ściąganiu
.

Nakładanie tynku japońskiego - Film instruktażowy